Kuchařské recepty pro každého, vaření, pečení, smažení Polévky teplé, studené, masové, zeleninové, ovocné Hlavní jídla z masa, bez masa, sladké, slané, guláše, omáčky Přílohy - knedlíky, brambory, rýže, těstoviny, hrách, fazole, kaše Saláty zeleninové, těstovinové, ovocné, studené i teplé Předkrmy teplé i studené Sladkosti - moučníky, bábovky, koláče, zmrzliny, cukroví Minutky Speciality Na chleba - pomazánky, nakládané sýry, uzeniny, buřty Kompoty třešňové, jahodové, meruňkové, broskvové, jablečné

Československý PMR Cup
  FOTOGALERIE

Československý PMR Cup - česky   Československý PMR Cup - po slovensky










  Úvodní stránka a výsledky   PMR Frekvence   Hláskovací tabulky   Najdi lokátor / místo   Lokátorová mapa ČR a SR





Frekvence pásma PMR


Kanál Frekvencie (MHz) Kanál Frekvencie (MHz)
1 446.00625 9 446.10625
2 446.01875 10 446.11875
3 446.03125 11 446.13125
4 446.04375 12 446.14375
5 446.05625 13 446.15625
6 446.06875 14 446.16875
7 446.08125 15 446.18125
8 446.09375 16 446.19375


dPMR


Frekvence dPMR


Kanál Frekvencie (MHz) Kanál Frekvencie (MHz)
1 446.103125 9 446.153125
2 446.109375 10 446.159375
3 446.115625 11 446.165625
4 446.121875 12 446.171875
5 446.128125 13 446.178125
6 446.134375 14 446.184375
7 446.140625 15 446.190625
8 446.146875 16 446.196875



Provoz na PMR pásmu se řídí Všeobecným oprávněním, na Slovensku Všeobecným povolením - viz následující odkazy.

Pro ČR: Všeobecné oprávnění k využívání rádiových kmitočtů a k provozování zařízení PMR 446 (od července 2016 platí nové VO!)

Pre SR: Všeobecné povolenie č. VPR - 20/2012 na používanie frekvenčného pásma 446,000 - 446,100 MHz pri prevádzke rádiových zariadení pre hlasovú komunikáciu označovaných ako PMR 446
Další PMR akce a soutěže
PMR Kopce
Tato soutěž je určena všem majitelům občanských stanic pracujících v pásmu PMR446, kteří rádi pořádají výlety na vrcholky kopců či hor na území České a Slovenské republiky.



PMR portejbly
19.4. 10:00 Pá
Mirek Praha Vinohrady /p Žatec (JO60SH)
19.4. 12:00 Pá
Veverka Šumperk /p Velká Deštná 1115 m.n.m (JO80EH)
19.4. 12:00 Pá
Wořech Praha /p Tok 865m (JN69WR)
19.4. 14:00 Pá
Radek Praha /p Vyhlídka Koloděje 300m (JO70HB)
19.4. 15:00 Pá
Michal Studénka /p Bilovec Na Výšině (JN99AR)
19.4. 15:00 Pá
Martin Praha /p Pohorský vrch 601 m.n.m. (JO70DP)
19.4. 16:00 Pá
Vašek Klobouky /p Sv.Hostyn (735m) (JN89UJ)
20.4. 08:00 So
Exp. Mafia /p Suchá Hora 1231m (JN98LR)
20.4. 10:00 So
George Opatovice /p Tesco Futurum Brno - Setkání organizátorů Expedice Akát 2 (JN89HD)
20.4. 10:00 So
Honza Třebušín /p Sedlo 726m (JO70FO)
20.4. 10:00 So
Tom Praha /p Přerovská hůra (JO70KD)
20.4. 10:00 So
Adam Jihlava /p Křemešník, Rozhledna Pípalka, 765m 40m (JN79PJ)
20.4. 10:00 So
Johan Hradec /p Ještěd (JO70LR)
20.4. 10:00 So
exp BRADLO /p Bradlo (JN88SQ)
20.4. 11:00 So
Martin Kbely /p Černá Hora (JO70UP)
20.4. 11:00 So
Milan Boječnice /p Přimda-Na kopci 677mnm (JN69IQ)
20.4. 11:00 So
Petr Sukoslav /p Rozhledna na Vlčí Hoře u Dlouhé Louky 891m (JO60TP)
20.4. 11:00 So
Tom Terasa Třinec /p Tanečnice Západní vrchol (JN99DL)
20.4. 11:00 So
Michal Kralupy /p TV Vysílač Nehošť 240m.n.m (JO70DF)
20.4. 11:00 So
Michal Polepy /p To ještě nevím (JO70DM)
20.4. 11:00 So
Ludva Most /p Klínovec 1244m.n.m (JO60LJ)
20.4. 12:00 So
Fugas Brno /p Děvín (JN88HU)
20.4. 12:00 So
Saruman Čelistná /p Babí lom (JN89GH)
20.4. 12:00 So
Felix Francova Lhota /p P Františkův Vrch (JN99BF)
20.4. 12:00 So
Pavel Rokycany /p Studenec (JO70FT)
20.4. 12:00 So
Rado a Lenka Dúbravka /p Hundsheimer Berg (JN88LD)
20.4. 12:00 So
Pavel Praha /p Studený vrch 660m (JN79BT)
20.4. 13:00 So
Lukáš Blansko /p Ledce a okolí (JN89GB)
20.4. 13:00 So
Michal Studénka /p Bílovec Na Výšině 393 m.n.m. (JN99AR)
20.4. 13:00 So
Zdenda Žďár /p Devět skal (JN89AQ)
20.4. 13:00 So
Radek Chodov /p Klinovec (JO60LJ)
20.4. 14:00 So
Vojta Sedlec /p Studnice (JN89BO)
20.4. 14:00 So
Michal Studénka /p Svatoňovice (JN89US)
20.4. 14:00 So
Radek Praha /p Konojedy,Pohorsko (JO70EP)
20.4. 15:00 So
Karel Mariánky /p Hohen Bogen (SRN) (JN69LF)
20.4. 15:00 So
Exp. KRTKO /p Drieňovica 500m (JN98NF)
20.4. 15:00 So
Exp. Ondrej /p Polom (JN99KD)
20.4. 15:00 So
Exp.Perún /p Mravečník (JN99MG)
20.4. 15:00 So
Lukáš Nebory /p Javorový 1031m (JN99HO)
20.4. 16:00 So
Exp. Bravo /p Horský Hotel Poľana 1260m (JN98RO)
20.4. 17:00 So
Apache Znojmo /p Kohútka 913m (JN99CH)
20.4. 18:00 So
Mates Brno /p Babylón 686m (JN89KL)
21.4. 07:00 Ne
George Opatovice /p Výhon Blučina (JN89HB)
21.4. 11:00 Ne
Martin Praha /p Pohorský vrch 601 m.n.m. (JO70DP)
21.4. 11:00 Ne
Adam Jihlava /p Vestec 668m (JN79VS)
21.4. 11:00 Ne
Honza Třebušín /p Děčínský Sněžník (JO70BS)
21.4. 12:00 Ne
Petr Sukoslav /p Cínovec v Krušných horách Husův vrch 870m (JO60VR)
27.4. 11:00 So
Karel Jesenice /p Praha 4 - Hodkovičky (JO70EA)
27.4. 12:00 So
Petr Sukoslav /p Nová Ves v Horách - Strážný vrch 767m (JO60RO)
8.5. 06:00 St
Žán Braník Praha /p Ještě nevím (XX--XX)




©2019 CBMonitor.cz     CB Monitor neodpovídá za škody způsobené použitím zde zveřejněných návodů na jakoukoliv úpravu radiostanic.