Kuchařské recepty pro každého, vaření, pečení, smažení Polévky teplé, studené, masové, zeleninové, ovocné Hlavní jídla z masa, bez masa, sladké, slané, guláše, omáčky Přílohy - knedlíky, brambory, rýže, těstoviny, hrách, fazole, kaše Saláty zeleninové, těstovinové, ovocné, studené i teplé Předkrmy teplé i studené Sladkosti - moučníky, bábovky, koláče, zmrzliny, cukroví Minutky Speciality Na chleba - pomazánky, nakládané sýry, uzeniny, buřty Kompoty třešňové, jahodové, meruňkové, broskvové, jablečné

Československý PMR Cup
  FOTOGALERIE

Československý PMR Cup - česky   Československý PMR Cup - po slovensky










  Úvodní stránka a výsledky   PMR Frekvence   Hláskovací tabulky   Najdi lokátor / místo   Lokátorová mapa ČR a SR




Hláskovací tabulky


česká   slovenská   mezinárodní   polská  
(Klikni na název země, jejíž hláskovací tabulku chceš zobrazit)


International Spelling Alphabet

AAlfa BBravo CCharlie
DDelta EEcho FFoxtrott
GGolf HHotel IIndia
JJuliet KKilo LLima
MMike NNovember OOscar
PPapa QQuebec RRomeo
SSierra TTango UUniform
VVictor WWhiskey XX-ray
YYankee ZZulu 1One
2Two 3Three 4Four
5Five 6Six 7Seven
8Eight 9Nine 0Zero


Další PMR akce a soutěže
PMR Kopce
Tato soutěž je určena všem majitelům občanských stanic pracujících v pásmu PMR446, kteří rádi pořádají výlety na vrcholky kopců či hor na území České a Slovenské republiky.



PMR portejbly
22.2. 10:00 Pá
Mirek Praha Vinohrady /p Žatec (JO60SH)
22.2. 17:00 Pá
Exp. Mafia /p Suchá Hora - Skalka 1235m (JN98LR)
23.2. 09:00 So
Exp. ECHO /p Machnáč (JN88WW)
23.2. 10:00 So
Mirek Praha Vinohrady /p Žatec (JO60SH)
23.2. 10:00 So
Tom Terasa Třinec /p Praděd 1492m. (JO80OB)
23.2. 11:00 So
Tomáš Vlašim /p Ještěd (JO70--)
23.2. 11:00 So
yohn prachatice /p Libín, 1096asl (JN78AX)
23.2. 12:00 So
Mikeš Jihlava /p Zbinožský kopec (JN79RL)
23.2. 12:00 So
Petr Vratimov Zadky /p Kyčerka 718m n.m. (JN99DI)
23.2. 12:00 So
Žán Braník Praha /p PRAHA 4 (JO70FB)
23.2. 12:00 So
Vojta Ostrava /p Lysá Hora (JN99FN)
23.2. 12:00 So
Petr Sukoslav /p Paška pole 470m (JO60XN)
23.2. 12:00 So
Lukáš Blansko /p Hořice 559m (JN89HI)
23.2. 12:00 So
Eva Rokycany /p Boubín 1362 m (JN68VX)
23.2. 13:00 So
Adam Jihlava /p Ambrožný 640 m n. m. (JN89AI)
23.2. 13:00 So
Martin Praha /p Pohorský vrch (JO70DP)
23.2. 13:00 So
Expedice TOFU (Matěj+Pavlínka Brno) /p Rozhledna Babí lom 533m (JN89GH)
23.2. 13:00 So
Petr Lipník /p Rozhledna Kopaninka (JN89KL)
23.2. 13:00 So
Expedícia KRTKO /p Drieňovica 500mnm (JN98NF)
23.2. 14:00 So
Apache Znojmo /p Hlína 461m (JN89FC)
23.2. 14:00 So
Ruso Poprad /p Zámčisko 921mnm (KN09DA)
23.2. 17:00 So
Exp. Mafia /p Suchá Hora - Skalka 1235m (JN98LR)
23.2. 17:00 So
Alexander Suchohrad + Skipper Kittsee /p Čmelok 709 m (JN88OI)
23.2. 17:00 So
Exp. TOP GUN /p Kóta 523 m.n.m. (Rapotice) (JN89DE)
23.2. 17:00 So
Mates Brno /p Záruby 768m (JN88QM)
23.2. 18:00 So
Franta Bransouze /p Rozhledna Babylon u Kozárova (JN89FK)
2.3. 11:00 So
Tomáš Vlašim /p Ještěd (JO70LR)




©2019 CBMonitor.cz     CB Monitor neodpovídá za škody způsobené použitím zde zveřejněných návodů na jakoukoliv úpravu radiostanic.